Vyberte stránku

Martin Lavický

Životní kouč

Budujte vědomě svou osobnost. Staňte se expertem na svůj život.

„Když už jednou člověk je, tak má koukat, aby byl. A když už kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.” Jan Werich

Jak jsem našel svoji cestu

Uvědomil jsem si, že mé rozpoložení, mé nálady a mé pocity nejvíc ovlivňují každodenní výsledky všech mých činností. Říkal jsem si, v práci přece trávím většinu svého života, můj profesní život bude ovlivňovat můj soukromý život.

To jsem ještě ale netušil, jaká překvapení si pro mě život připravil. Zpětně vím, že mé rozhodnutí stát se koučem bylo mnohem jednodušší než jeho realizace. Několikrát jsem z cesty sešel a musel sám v sobě hledat smysl mého počínání. Profese obchodníka mě však stále utvrzovala v tom, že práce s lidmi mě opravdu naplňuje.

Rozhodl jsem se tedy, že se začnu věnovat tomu, v čem vidím smysl nejen pro sebe, ale i pro ostatní. Díky profesi kouče se mi tyto dvě kritéria propojují.

Martin Lavický

Kdo jsem

Kouč Martin Lavický

Kouč

Má cesta kouče začala nejprve samostudiem už na střední škole. V roce 2019 jsem úspěšně zakončil profesionální výcvik Koučink jako umění, který je akreditován Českou asociací koučů ČAKO, ale i Ministerstvem školství a evropskou EMCC (European Mentoring and Coaching Council).

Sportovec Martin Lavický

Sportovec

Už jako kluk jsem se závodně věnoval skokům na lyžích a účastnil se mezinárodních soutěží. Od 16 let aktivně boxuji. Sport mi dal mnoho cenných zkušeností, které mi pomáhají v mém životě i v koučování. A není to náhoda, protože právě ve sportu má koučink své hluboké kořeny.

Fotograf Martin Lavický

Fotograf

Zachytit pomíjivé chvíle je kouzlo, které dokáže jen fotografie. Na fotografiích jsou vidět lidské emoce, pocity, které se viditelně projevují i při koučování. Fotografování pro mne znamená krásné umění, které mě vždycky táhlo, a tak fotím pro radost.

Vydejte se na svou vlastní cestu ještě dnes

Vy jste ten, kdo má klíč k zámku. Pomohu vám ten klíč najít, ale odemknout zámek už musíte sami. Sám jsem byl na straně koučovaného a vím, že metody koučování jsou opravdu funkční.

Cílem je rozvinout u koučovaného více alternativ jednání a nechat ho působit jako tvůrce. Koučink vám otevře oči, ukáže danou situaci z jiného úhlu a podněcuje vás k lepším výkonům. Jsem vděčný za to, že se ze mě stal certifikovaný kouč a mohu vám pomoct najít vlastní cestu k vašim cílům.

Certifikát o absolvování výcviku "Koučink jako umění" - Martin Lavický

Začněte vědomě budovat svou osobnost již dnes!

Zavolejte…

‭+420 727 948 968‬